Pahoittelemme päivityksien hitautta, toimituksemme kesätyöntekijän puhelin vaurioitui vieden kuvat mukanaan, mutta josko tästä taas pääsisimme reippaaseen 1 postaus per viikko tahtiin bäkkiin.
Kesällä ehkä kaiken kokee tarkemmin ja voimakkaammin, kun kontrastit ovat isompia. Aurinko ja sade, lämpö ja kylmyys. On häitä, on uutta elämää, on kuolemaa, pettymyksiä, onnistumisia ja sitä normaalia kiertokulkua. Kun duuni ja koulu ei painosta, niin pystyy ehkä elämään hilusti paremmin hetkessä, herkemmin, rennommin ja väkevämmin.
Aika kuluu hirveän nopeasti, käytetään se hyvin. Pidä itsestäsi huoli. Sijoita ihmisiin jotka sijoittavat sinuun. Auta ihmisiä, jotka auttavat sinua. Älä veistaa aikaa negatiivisiin asioihin.

Kädet ilmaan näyttely. Suomiräppi-kuvia vuosien varrelta ja Paleface soittaa levyjä. Ehkä skidisti vähemmän kuvia mitä odotti
Miguelin uusi albumi tuli ulos ja ehkä jopa tämän promootiotako varten, hassu snadi biiffi on ilmoilla. Miguel ja Frank Ocean, kaksi tärkeintä Indie R&B, Alternative R&B artistia, toivottavasti tästä on jotain hyötyä heille.
Kuuntele Miguelin uusi levy Spotifystä tai Apple Musicista. Edellisen levyn voi kuunnella vaikka täältä
Breezyltä ei ole tullut oikein mitään ihmeellistä viime aikoina, mutta tämä fanmade video on hassusti jotenkin todellisempaa kuin mikään äijän oma musavideo.
Seuraa meitä Instagramissa